Bravopůjčka

Bravopůjčka

Půjčka do 30.000kč

Pomáháme Vám realizovat Vaše cíle!


Blog Bravopůjčka

Příspěvky blogu bravopůjčka
face
25.2.2015

Půjčka bez úroku na vše co Vás napadne!

Jistě se Vám stalo, že jste potřebovali mimořádnou půjčku na "bůh ví co", a nikdo z Vašich Vám nechtěl půjčit, nebo to chcete držet v tajnosti.
U nás si půjčku můžete zařídit na 1 měsíc bezúročně, takzvaně zdarma. Pokud Vás naše půjčka začala zajímat, tak si buď vyplňte žádost, nebo nám napište dole v patičce této stránky. Těšíme se na Vás!


face
26.10.2014

Půjčky bez registru


jsou v poslední době celkem často hledaný výraz. Protože rozumíme tomu, že je momentálně od výplaty dost daleko, tak jsme pro Vás přichystali Půjčku bez doložení příjmů,půjčku bez registru a hlavně půjčku rychle. podíváte li se na žádost o půjčku, tak na jejím konci zjistíte, že si můžete zažádat o půjčku na 3 měsíce zdarma. Co to znamená? Dostanete půjčku bez navýšení po dobu 3 měsíců, proto říkáme že od nás dostanete 3 měsíce zdarma.

Více informací o půjčce na 3 měsíce zdarma, žádejte od našich operátorů, kteří Vám tuto půjčku velice rádi vysvětlí.


face
10.2.1991
BRAVOPŮJČKA JE PRODUKT PRO SPOTŘEBITELE I PODNIKATELE KONCIPOVANÝ V SOULADU SE ZÁKONEM Č. 145/2010 SB. O SPOTŘEBITELSKÉM ÚVĚRU A O ZMĚNĚ NĚKTERÝCH ZÁKONŮ. KVALIFIKAČNÍ PODMÍNKY Poskytovatel půjčky splňuje kvalifikační podmínky v souladu s živnostenským zákonem v návaznosti na zákon o spotřebitelském úvěru. ŽIVNOSTENSKÝ ÚŘAD V souvislosti s nově vzniklou povinností poskytovatelů spotřebitelských úvěrů získat živnostenské oprávnění k vázané živnosti "Poskytování nebo zprostředkování spotřebitelského úvěru" je bravopujcka u živnostenského úřadu zaregistrován FINANČNÍ ARBITR Bravopůjčka je zaregistrovaný u finančního arbitra jako společnost vykonávajíc činnost poskytování nebo zprostředkování spotřebitelského úvěru.