Bravopůjčka

Bravopůjčka

Půjčka do 30.000kč

Pomáháme Vám realizovat Vaše cíle!


Průběh půjčky

Před schválením

Pro žádost o půjčku, je třeba vyplnit žádost, kterou naleznete zde.
Snažili jsme se pro Vás připravit žádost tak, aby byla pro Vás co nejpříjemněji vyplnitelná.

Po úspěšně vyplňěné žádosti, Vám přijde email, ve kterém budete mít rekapitulaci všeho co jste zadali do žádosti, to pro případ nějaké chyny. Pro upřesnění informací, stačí postupovat dle návodu v emailu.

Po schválení

Po schválení Vaší žádosti, se dostavíte na domluvený termín k podpisu smluvní dokumentace.
Smluvní dokumentace podepíšeme společně v notářské kanceláři, za notářského dozoru, a následně dojde k vyplacení půjčky, ověření podpisů a uznání závazku.

Pro Vaši spokojenost jsme pro Vás připravili

Mapu notářů


Notáři,… notářská kancelář je místem výkonu státní správy. Po schválení půjčky, zde dojde k ověření podpisů vyplacení půjčky a uznání závazku půjčku vrátit. Úhrada notářských poplatků je tedy možná ze získané zápůjčky. Cena notářského zápisu se řídí zákonným ustanovením a pohybuje se z pravidla od 2.000,- Kč + DPH + paušální výdaje notáře. Připravili jsme tedy pro Vás mapu notářů, abyste věděli, jaký notář je k Vám nejblíže. Doufáme, že Vám toto ulehčí rozhodnutí, kde si s vámi domluvíme schůzku. Půjčka je možná v místě uvedených notářských úřadů. Při výběru mějte na paměti, že v Praze můžete uzavřít půjčku bez jakýchkoliv dalších nákladů, zatím co mimo Prahu je nutné uhradit cestovné náklady obchodního zástupce ve výši 2.900,- Kč. Pokud se Vám toto nechce platit tak můžete si pro půjčení hotovosti domluvit schůzku v Praze.